KOMÜNİSTLERİN YANITIDIR: Vatan hainliğinin tarifini senden öğrenecek değiliz

Recep Tayyip Erdoğan!

İstersen, vatan hainliğinden hiç söz etme. 

Amerikancı gericilerden “vatan” dersi alacak değiliz.

Biz bu ülkenin bağımsızlığı, egemenliği, insanlarımızın özgürlüğü için mücadele ediyoruz ve bu ülkeyi sizin paracıklarınızı ve iktidarınızı sevdiğinizden daha çok seviyoruz.

“Bu ülkede milletvekili sıfatı taşıyan birisi çıkıp Türkiye’ye iftira atan, bize husumet besleyenlere malzeme veren işler yaptığı zaman benim buna sessiz kalmam asla mümkün değildir. Hale bak, çıkacaksın Türkiye terör örgütlerine kimyasal silah hammaddesi sevkiyatı yapıyor diyeceksiniz. Hem de benim buna tepki göstermeme tahammül edemeyeceksiniz. Her kim ki tek vazifesi ülkemiz aleyhine kara propaganda yürütmek olan yabancı basın organlarına iftiradan ibaret iddialar taşıyorsa burada bir kez daha suçluyorum işte o hainin ta kendisidir."  Recep Tayyip Erdoğan

 

KOMÜNİSTLERİN YANITIDIR:

Vatan hainliğinin tarifini senden öğrenecek değiliz

Recep Tayyip Erdoğan! Sen bütün dünya halklarının başına bela olmuş NATO’nun koruması altındaki bir iktidarın temsilcisisin. Başbakanken Avrupalı emperyalistlerin halkları yoksullaştırmak, ülkelerin ekonomilerini çökertmek için kurdukları Avrupa Birliği kapılarında nöbet beklemiş, ülkeyi uluslararası tekellerin yağmasına açan imzaları atmış bir siyasetçisin. İsrail’le göstermelik ağız dalaşına girip askeri-ekonomik işbirliğini sürdüren, şimdilerde de Rusya’ya karşı bir kez daha siyonistlere el uzatan bir lidersin. Daha önemlisi bugünkü koltuğunu Amerikalı emperyalistlerin desteğine borçlusun. 

İstersen, vatan hainliğinden hiç söz etme! 

Komşu ülkelere düşmanca davranışlar geliştirip sonra “vatan-millet” edebiyatı yaparak ancak faşistlerin gururunu okşar, korkakları susturabilirsin.

Senin ve temsil ettiğin haramilerin çıkarlarını “vatan savunması” diye yutturmanıza, insanların kirli ve kanlı hesaplar yolunda ölmesine sessiz kalmayacağız.

Amerikancı gericilerden “vatan” dersi alacak değiliz. Biz bu ülkenin bağımsızlığı, egemenliği, insanlarımızın özgürlüğü için mücadele ediyoruz ve bu ülkeyi sizin paracıklarınızı ve iktidarınızı sevdiğinizden daha çok seviyoruz.

Komünist Parti

 

 İndir