Sahibinin sesi kadın; biz seninle kavgalıyız!

Kadınların kurtuluşu için mücadele, gericiyle, liberalle sulandırılmaya gelmez; emek ve aydınlanmadan yana olan kadınlarla yükselir.

Kalan zat-ı muhteremler, aradan çekilmelidir.

 

Sahibinin sesi kadın; biz seninle kavgalıyız!

Hilal Kaplan’a bakınca kadın değil, bir gerici görüyoruz…

Diyanet İşleri Başkanlığı’na göre ''Babanın öz kızına şehvet duyması haram değil’. Diyanet bu ülkede Mercedes’e binmenin, kadın düşmanlığının, emekçilerin zihnini afyonlamanın ve şimdi de çocuk istismarcılığının ıslak imzalandığı kurum, bunu biliyoruz.

Peki ya türban özgürlükçüsü Hilal Kaplan, onu nasıl biliriz?

Kabataş yalancısı, gazeteler AKP’li saldırganlarca basılsın diye çağrı yapan bir provokatör, Suriye’de El Kaide çeteleri vurulduğunda ağlayan bir mezhepçi, Özgecan Aslan katledildikten sonra çözümü pembe otobüslerde arayan bir gerici!

Yobazlığın ikiyüzlü ahlakına sıkıca sarılmış Kaplan, geçtiğimiz hafta da Diyanet’in çocuk istismarı güzellemesine arka çıkıp resmi nikahı hedefine aldı. Ona göre IŞİD’in kıydığı cihat nikahı da, Rakka’daki kadınları korumak için olsa gerek.

‘Meclis’te kadın milletvekili sayısı artsın’ diyen Hilal Kaplan’a baktığımızda bir kadın değil bıyıksız bir zübük; kadın hakları savaşçısı, dayanışmaktan zarar gelmeyecek biri değil yobazlığın makyözünü görüyoruz.

Hilal Kaplan, kadının özgürlük aranışının neresine ilişebilir ki? Bu gerici kadın ve türevleri, özgürlük kelimesine ancak musallat olabilir.

Çocuk istismarcısının avukatı, diktatörün şakşakçısı; kadınların eşitlik ve özgürlük mücadelesine giremez! Kadınların kurtuluşu için mücadele, gericiyle, liberalle sulandırılmaya gelmez; emek ve aydınlanmadan yana olan kadınlarla yükselir.

Kalan zat-ı muhteremler, aradan çekilmelidir.

Komünist Kadınlarİndir